Aktualności

Rodzi się drużyna z charakterem!

• autor: orzelsluzewo, 2011-05-15 18:07

W rozegranym dzisiaj spotkaniu we włocławskiej B-Klasie Orzeł podejmował Lubieniankę Lubień Kujawski.......

Orzeł rozpoczął spotkanie bez ukaranego w poprzednim meczu czerwonym kartonikiem Roberta Jakubowskiego, jego miejsce na szpicy zajął Kamil Jakóbczak. Początek meczu to wzajemne badanie sił, walka w środku pola. Gra obu ekip była poukładana ale niewiele z tego wynikało bo sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0. W drugiej połowie to goście groźniej atakowali i kilkukrotnie Bratek musiał ratować zespół od utraty bramki. Naszym zawodnikom gra się nie układała i wszyscy oczekiwali, że mecz zakończy się wynikiem remisowym. Tak było do 80 minuty, kiedy to po składnej akcji lewą stroną przed bramarzem znalazł się Kamil Jakóbczak i strzałem między nogami bramkarza otworzył wynik. Kilka chwil potem Szymon Zupa powalczył o piłkę z bramkarzem gości, wyprzedził go i zdobył bramkę na 2-0, i takim wynikiem zakończył się ten bardzo trudny mecz, mecz w którym naszym zawodnikom nie wychodziło wiele, ale pokazali charakter i zostało to im nagrodzone.