Zegar

Aktualności

Pewne zwycięstwo z Ogończykiem

• autor: orzelsluzewo, 2011-05-01 22:35

W niedzielne popołudnie zespół Orła rozgrywał kolejne spotkanie w ramach  włocławskiej B-Klasy, rywalem był zespół Ogończyka Kikół.

Piękna słoneczna pogoda, bardzo dobrze przygotowana płyta, przeszkadzał tylko porywisty wiatr. Jednakże nie przeszkodziło to zawodnikom Orła w zaprezentowaniu dobrej gry. Orzeł zaczął bojowo, szybko i dokładnie wyprowadzane były akcje naszego zespołu, i co chwila pod bramką Ogończyka było gorącą. Jednak, aż do 30 minuty nie padła bramka, w tejże minucie dobre podanie z głębi pola wykorzystał Robert Jakubowski i precyzyjnym lobem pokonał bramkarza, kolejną bramkę dołożył "Bobek" Kamil Bobiński, potwierdzając swą dobrą dyspozycję w ostatnich "lżejszych czasach" :). Po kilku minutach 19 bramkę z sezonie zdobył Szymon Zupa - do przerwy 3-0 dla Orła. Orzeł dominował, i gdyby celowniki były lepiej ustawione to mogłoby być jeszcze lepiej. Po przerwie obraz gry się nie zmienił, Orzeł dominował, w jednej z akcji faulowany był Tomek Świątkowski, a jedenastkę pewnie wykonał Adrian Jakóbczak. W końcowych minutach Ogończyk bez balastu odpowiedzialności o wynik zaatakował i w jednej z ostatnich akcji meczu zdobył honorową bramkę na 4-1.

Reasumując bardzo dobry mecz Orła, który dominował w każdym sektorze boiska nie pozwalając na zbyt wiele zawodnikom Ogończyka. Za tydzień Orzeł jedzie na mecz do Skrwilna i będzie to test prawdy obecnej dyspozycji naszego zespołu.

Poinformować należy, że zespół Młodzików uległ w Sobotę Wiśle Dobrzyń 1-5, będąc zespołem gorszym od rywali.

Trampkarze natomiast w dniu dzisiejszym rozbili na wyjeździe zespół Oriona Popowo 7-2.