Zegar

Aktualności

Zwycięstwo Orła z Polonią Bytoń

• autor: orzelsluzewo, 2010-09-05 23:00

W rozegranym w dniu dzisiejszym meczu B - Klasy Polonia Bytoń uległa słuzewskiemu Orłowi 3-5.

Mecz rozpoczął się od ataków Orła, raz za razem na bramkę rywali strzelali Szymon i Robert, jednakże z tego nie było efektu bramkowego, aż do 23 minuty kiedy to Robert w narożniku pola karnego wymanewrował 3 rywali i strzałem w długi róg pokonał bramkarza z Bytonia. Do przerwy mieliśmy jeszcze kilka sytuacji, najlepszą zmarnował Cyprian Żywica, który  w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z bramkarzem z Bytonia.  Do przerwy wynik 0-1. Po zmianie stron gospodarze zaczęli odważniej i w 50 minucie wyrównali, jednakże zapały ich ostudził Tomek Świątkowski strzelając bramkę z rzutu wolnego. Na boisku trwała walka o każdą piłkę w tym okresie to gospodarze groźniej atakowali i taki atak dał im bramkę na 2-2. Tak jak w przypadku poprzedniej bramki dla Polonii Orzeł także szybko odpowiedział,  dwukrotnie strzelił Robert Jakubowski, gospodarze odpowiedzieli  jedna bramką, natomiast Orzeł  w końcówce za sprawą Szymona Zupy ustalił wynik na 3-5. Zasłużone zwycięstwo Orła. W kolejnym spotkaniu Orzeł podejmuje Grot Kowalki.