Zegar

Aktualności

Zwycięstwo z Kowalem - zaległości Młodzików odrobione

• autor: orzelsluzewo, 2010-05-12 21:53

W rozegranym w dniu dzisiejszym meczu drużyna Młodzików pokonała rówieśników z Kowala 3-2.

Był to zaległy mecz z pierwszej kolejki rundy wiosennej, nierozegrany z powodu żałoby narodowej.

Mecz rozpoczął się od ataków Orła, który w przeciwieństwie do ostatniego meczu z UKS Jedynką, grał więcej piłką. Zawodnicy Orła stworzyli sobie w tej odsłonie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramek, udało się to tylko raz, a strzelcem gola był Szymon Sokół, do tego goście po jednej z kontr strzelili bramkę i do przerwy był remis 1-1.

Po przerwie także nasi zawodnicy nadawali ton wydarzeniom na boisku, dokładając jeszcze dwa trafienia przy jednym Kujawiaka i Orzeł wygrał z Kujawiakiem Kowal 3-2. Przy dobrym układzie pozostałych spotkań to zwycięstwo może pozwolić naszemu zespołowi awansować na 4 miejsce.

Już w sobotę Młodzicy jadą na mecz derbowy do Stawek ( jesienią Orzeł wygrał 2-0)

Orlicy grają z Liderem Włocławek - boisko w Służewie

Juniorzy także w Służewie spotkają się z MGKS Lubraniec ( w Lubrańcu było 4-5 dla Orła)