Porażka Juniorów z Orlętami

• autor: orzelsluzewo, 2010-03-21 22:12
Drużyna Juniorów Orła rozegrała w Niedzielę mecz sparingowy z zespołem Juniorów Młodszych aleksandrowskich Orląt. W planach był mecz ze Startem Radziejów, jednak w Piątek rywale poinformowali, ze nie mogą skompletować składu na ten mecz i nie przyjadą i trener Jakóbczak w szybkim tempie zmienił rywala by drużyna mogła zagrać mecz sparingowy.

Mecz został rozegrany na bocznym boisku w Aleksandrowie, dodać trzeba, że bardzo ciężkim bo nawierzchnia tego boiska to piach, a do tego przy dzisiejszej pogodzie było grząsko - jednakże warunki były takie same dla obu zespołów. Do tego ciężkiego terenu lepiej przystosowali się aleksandrowianie pokonując nasz zespół 3-1.  Bramkę dla Orła strzelił Szymon Zupa i była to bramka na 2-1 i wydawało się wtedy, że Orzeł pójdzie za ciosem i strzeli wkrótce bramkę wyrównującą, niestety to Orlęta dołożyły trzecie trafienie i zasłużenie wygrali ten mecz.
Orzeł wystąpił bez  kilku zawodników w tym meczu, nie usprawiedliwia to jednakże zespołu z porażki.
Obydwa zespoły rozegrają w tygodniu rewanż i miejmy nadzieję, ze z lepszym skutkiem dla Orła. W następną Niedzielę Juniorzy zagrają z Seniorami Startu Stawki. Miejsce oraz godzina podana zostanie później.