Zegar

Aktualności

Sparing z LTP LUbanie

• autor: orzelsluzewo, 2018-03-10 11:01

24 lutego w Toruniu seniorzy Orła rozegrali 5 sparing - spotkali się z zespołem LTP LUBANIE - wynik 1:2 (1:0).

Zarówno pogoda jak również wielkość naszej kadry na nie rozpieszczała. Wystąpiliśmy praktycznie gołą 11, ale mimo wszystko chłopaki zagrali dobre spotkanie. Do przerwy prowadziliśmy nawet 1:0 po samobójczym golu, jednakże akcja mogła się podobać - szybka akcja na skrzydle Damiana Piotrowskiego, który bardzo ładnie dośrodkował w pole bramkowe i nie pozostawało nic tylko wepchnąć piłkę do bramki, a że akurat zrobił to zawodnik z Lubania nie mieliśmy nic przeciwko.

W drugiej połowie zespół z Lubania przyspieszył grę i w 65 minucie wyrównał stan meczu. Do końca w trudnych zimowych warunkach (mróz i wiatr) oba zespoły próbowały przechylić szale zwycięstwa na swoja stronę i udało się to drużynie z Lubania - po faulu w polu karnym w 86 minucie pewnie karnego wykorzystał zawodnik LTP.