GMLKS Orzeł Służewo - strona nieoficjalna

pon.

Piękny powrót kapitana!!

• autor: orzelsluzewo, 2016-05-21 22:07

Cudowny powrót na boisko zanotował kapitan zespołu Orła - Adrian Jakóbczak. Powracający po kontuzji lider zespołu zapewnił naszemu zespołowi zwycięstwo nad MGKS-em Lubraniec 1-0. Bramka dla Orła wpadła w ostatniej akcji meczu!!

Lubraniec zgodnie z oczekiwaniami zawiesił naszemu zespołowi bardzo wysoko poprzeczkę, z perspektywy dzisiejszego meczu był to zespół najlepiej grający w piłkę, który gościł w tym sezonie w Służewie,

Długo zapowiadało się na zakończenie meczu wynikiem remisowym, a po pierwszej połowie bliżsi byliśmy stwierdzenia, że trzy punkty pojadą do Lubrańca. To zespół gości był zespołem lepszym. Druga połowa lepsza w wykonaniu Orła. Nasz zespół podjął w tej odsłonie walkę i to sprawiło, ze uzyskaliśmy delikatną przewagę. W końcówce goście troszkę opadli z sił, nasza ekipa stworzyła sobie kilka dobrych sytuacji, ale brakowało szczęścia. Gdy wydawało się, ze mecz zakończy się remisem sędzia podyktował rzut wolny z koła środkowego. Do piłki podszedł "Domino" i posłał mocną piłkę w pole karne, tam idealnie do piłki wyszedł Adrian Jakóbczak i posłał piłkę do bramki gości. Po tym golu sędzia zakończył mecz, a na stadionie w Służewie zapanowała euforia.

Za tydzień jedziemy na trudny teren do Wielgiego. Za dwa tygodnie do Służewa zawita lider z Dobrzynia.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

GMLKS "Orzeł/Agropol" SłużewoMGKS Lubraniec
GMLKS "Orzeł/Agropol" Służewo 1:0 MGKS Lubraniec
2016-05-21, 17:00:00

GMLKS "Orzeł/Agropol" Służewo 1:0 MGKS Lubraniec
Skrwa Skrwilno 1:4 LZS Kujawiak Kruszyn
Lech Dobre 0:3 Wicher Wielgie
Grot Kowalki 4:2 Piast Bądkowo
Unia Choceń KS Lubienianka Lubień Kuj.
Tłuchowia Tłuchowo Wisła Dobrzyń n/W
Zgoda Chodecz Ziemowit Osięciny

ASPN Viking - Orzeł Służewo !
Ładowanie...