Zegar

Aktualności

Orzeł/Agropol Służewo - Zgoda Chodecz 4-1.

• autor: orzelsluzewo, 2016-04-30 21:27

Zwycięstwiem zakończył się mecz pomiędzy zespołem Orła a ekipą Zgody. Wynik meczu 4-1. Bramki dla Orła Piotr Lewandowski x2, Kamil Jakóbczak i Michał Żuchowski.

Początek meczu to dość wyrównana gra z lekką przewagą Orła który jednak nie potrafił udokumentować tego golem. Goście grali uważnie w obronie, zagęścili środek pola i czekali na swoje szanse. Taką szansę otrzymali wykonując rzut wolny z ok. 30 metrów.. Silnie bita piłka została odbita przez Igora Wochnę, dobitka napastnika Zgody znalazła już drogę do bramki. Zgoda objęła prowadzenie, ale kwestią czasu były bramki dla Orła. Przed przerwą zdobyliśmy dwa gole. Najpierw Kamil Jakóbczak wyrównał, a następnie Piotr Lewandowski wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Druga połowa to zdecydowana przewaga naszego zespołu, dużo ładnych akcji i szybkiej gry. Jednak dzięki dobrej i zespołowej grze obronnej zespołu Zgody bramki padły dopiero w końcówce. Najpierw Michał Żuchowski po ładnej indywidualnej akcji pięknym strzałem z 16 metrów    pod poprzeczkę bramki gości ( kolejny gol tego niespełna 17 letniego pomocnika), a potem Piotr Lewandowski zdobył czwartego gola dla Orła. Dobra gra naszego zespołu, ale pochwalić należy także Zgodę za ambitną postawę, z taką grą zespół ten powinien zapewnić sobie utrzymanie w lidze. W zespole gości na wyróżnienie zasłużył bramkarz, który kilka razy uratował swoją ekipę. W naszym zespole na wysokim poziomie zagrali cały wszyscy wraz z zawodnikami którzy pojawili się na placu gry po przerwie.

W równoległe rozgrywanych meczu Wisła Dobrzyń pokonała Skrwę 2-0 i objęła przodownictwo w tabeli, drugi jest Orzeł, a trzecia Skrwa. Wszystkie trzy zespoły mają identyczną liczbę punktów - 44.

Kibiców czeka emocjonująca końcówka ligi.

Za tydzień nasz zespół jedzie na trudny teren do Tłuchowa.