Zegar

Aktualności

Lewandowskigollll!

• autor: orzelsluzewo, 2016-04-03 20:19

Starcie dwóch czołowych drużyn włocławskiej A Klasy dostarczyło zebranym w Służewie kibicom sporo emocji, zwłaszcza w I odsłonie, a zwłaszcza za sprawą niezawodnego ostatnio Piotra Lewandowskiego, który strzela w ostatnim czasie jak z pistoletu maszynowego. Piasta trafił raz, cztery gołe dołożył w meczu z Kujawiakiem aby wczoraj trzykrotnie pokonać bramkarza Lubienianki. Swoje trzy bramki zdobył w pierwszej połowie i były to wszystkie bramki zdobyte tego dnia przez zespół Orła. W drugiej połowie gra "siadła", dominowała walka w środku pola. W tej odsłonie bramkę zdobyli goście wykorzystując nieporozumienie w szeregach obronnych naszego zespołu. Ostatecznie Orzeł pokonał Lubieniankę 3-1 i awansował na drugą lokatę w ligowej tabeli. Stawce przewodzi zespół Skrwy, który pokonał dzisiaj na wyjeździe Tłuchowo. Za tydzień Orzel zagra w Choceniu z miejscową Unią. Liczymy na podtrzymanie znakomitej wiosennej serii z kompletem zwycięstw.