Zmiany w klubie

• autor: orzelsluzewo, 2015-08-02 00:04

Nadchodzący nowy sezon rozgrywek piłkarskich niesie za sobą zmiany w funkcjonowaniu naszego klubu. Poniżej kilka ważnych informacji..

Zarząd klubu do rozgrywek ligowych sezonu 2015/2016 zgłosił następujące drużyny:

Seniorzy

Juniorzy Młodsi

Młodzicy

Orlicy I

Orlicy II

Żaczki

Z drużyny Seniorów definitywnie odeszło kilku zawodników ( Marek Tobiasz do Piasta Bądkowo, Sławomir Cieślakiewicz i Michał Łuczyński - obaj szukają klubu. Szymon Sokół wyraził chęć gry w Orlętach Aleksandrów - tutaj jednak brak porozumienia miedzy klubami), w związku z tym Zarząd klubu postanowił przesunąć do drużyny Seniorów wyróżniających się zawodników drużyny Juniorów : Michała Żuchowskiego, Janka Zielonkę, Damiana Piotrowskiego, Seweryna Wiśniewskiego, Maćka Bujalskiego, Szymona Lipowskiego, Konrada Matuszaka.

Mając na uwadze rozwój młodych zawodników Trenera Arkadiusza Jakóbczaka w pracy trenerskiej wspomoże  Łukasz Rataj będący dotychczas Trenerem Juniorów. W związku z tym podjęto decyzję, że drużyna Juniorów Młodszych trenowana będzie przez Adriana Jakóbczaka, który prowadził będzie jak dotychczas również drużynę Młodzików. Łukasz Rataj obok pracy z Seniorami prowadził będzie zespoły Orlików i Żaczków.

Obecne roszady i zmiany wpisują się filozofię klubu o stawianiu na rozwój. Jesteśmy pewni, że zmiany te doprowadzą do podniesienia poziomu piłkarskiego prezentowanego przez drużyny naszego klubu.

Drużyna Seniorów rozegrała jak dotychczas kilka sparingów:

Orzeł - Zdrój Ciechocinek 0-1

Orzeł - LTP Lubanie 2-2

Dąb Bakowo - Orzeł 0-2

Orzeł  - Victoria Smólnik 2-3

Trener wyraża duże zadowolenie z postawy zespołu w okresie przygotowawczym. Zespół na nowo się cementuje i zgrywa, a młodzi zawodnicy którzy wchodzą do zespołu dodają sporo jakości, której brakowało w poprzednim sezonie. Co ważne młodzież może liczyć na wsparcie swoich starszych i doświadczonych kolegów. Takie połączenie rutyny i młodości powinno przynieść nam pozytywne efekty w postaci dobrej gry i zwycięstw już w nadchodzącym sezonie.

autor: ~kibic orlat 2015-08-04 12:39:45

avatar Sokol powinien ogrwac sie w IV lidze ,aby pozniej wrocil juz ograny w wyszej klasie do Orla,a pozatym My oddawalismy Wam pilkarzy Cieslakiewicza Luczynskiego i innych,a z Orla kto gral w Orletach -czemu brak wspolpracy,stare animozje to przeszlosc.

autor: ~kibic Orzeł 2015-08-04 13:34:08

avatar Łuczyński przyszedł do nas ze Stawek, za Cieślakiewicza płacilismy więc jak nie wiesz to nie pisz bzdur, w Orletach grał Adrian i Mariusz Wesołowski i byli wtedy wiodącymi postaciami, nie ma zadnych animozji, mysle ze zarzady co do Sokóła sie dogadają, powodzenia

autor: ~kibic orlat 2015-08-06 16:24:41

avatar Zarzady dogadaly sie Szymon Sokol w Orletach-mysle ze to dobrze dla dalszejwspolpracy.

autor: ~królik bucks 2015-08-07 08:09:36

avatar niech sie chłopak ogrywa, powodzenia w IV lidze

autor: ~anonim 2015-08-08 08:11:15

avatar sparingi młodzieży: juniorzy młodsi Orzeł - Włocławia 9:0 , młodzicy Orzeł - Włocławia 9:0