Zegar

Aktualności

Orzeł - Skrwa 2-0. Zgodnie z planem.

• autor: orzelsluzewo, 2015-04-19 20:55

Orzeł pokonał Skrwę Skrwilno 2-0 w meczu włocławskiej A-Klasy. Nasz zespół przystąpił do spotkania osłabiony brakiem kilku graczy i trener Jakóbczak musiał złożyć 11 z dostępnych tego dnia graczy. Ci nie zawiedli i zainkasowali 3 punkty. Pierwsza połowa to mecz walki, przewaga Orła, ale bez błysku i bez goli. Druga połowa to zdecydowana przewaga naszych piłkarzy i dwa gole, jeden samobójczy, drugi autorstwa Kamila Jakóbczaka. który popisał się ładnym strzałem z pierwszej piłki, która znalazła drogę do bramki Skrwy. Goście oddali w tym meczu dwa strzały na naszą bramkę.

Skład Orła: Czarnecki - Zielonka, Jakóbczak A., Tobiasz, Łuczyński - Kułakowski, Jakóbczak K., Sokół Sz., Sokół J. Urbański, - Cieślakiewicz

na zmianę: Sokół K.

Już za tydzień bardzo ważny, bardzo ciężki i bardzo ciekawie zapowiadający się mecz z liderującym zespołem Victorii Smólnik (ekipa ze Smólnika pokonała na własnym boisku Piasta Bądkowo 3-1), natomiast za dwa tygodnie mecz z drugą w tabeli "11" Wzgórza Raciążek ( Wzgórze zremisowało na wyjedzie z Unią Choceń 3-3).

Bardzo ciężki okres Orła po którym okaże się w jakim jesteśmy miejscu.