Zegar

Aktualności

3 punkty w Wielką Sobotę!

• autor: orzelsluzewo, 2015-04-04 19:07

Orzeł po ciężkim meczu pokonał Unię Choceń 3-1, choć przegrywał do przerwy 0-1. Unia postawiła ciężkie warunki naszemu zespołowi, który choć nie zagrał najlepiej zgarnął komplet punktów. Od samego początku gra się nie układała i to Unia prostymi aczkolwiek skutecznymi sposobami przedostawała się pod nasze pole karne. jedna z takich akcji zakończyła się golem dla przyjezdnych. Z czasem nasi zawodnicy zaczęli zagrażać poważniej bramce gości, ale brakowało wykończenia. Po przerwie obraz gry się nie zmienił, Orzeł próbował atakować, Unia skutecznie się broniła i  starał się wyprowadzać kontry. Sytuacja dla Orła odwróciła się kiedy to Tomek Świątkowski został sfaulowany w polu karnym i Adrian Jakóbczak na gola zamienił podyktowaną "11". Po tej sytuacji Orzeł ruszył do przodu, stwarzał sobie sytuacje i dwie z nich wykorzystał Piotr Lewandowski, który dwoma golami ustalił wynik spotkania na 3-1 dla Orła. Oba zespoły rozgrywały mecz w trudnych warunkach, wiejącym wietrze i przenikliwym zimnie. Tym bardziej duże brawa dla zawodników obu drużyn za walkę i zaangażowanie.

Cieszą 3 punkty, choć gra pozostawiała wiele do życzenia, ale takie mecze trzeba wygrywać jeśli nawet nie idzie. Tym większe brawa dla naszych zawodników i  życzenia Szczęśliwych Świąt Wielkiej Nocy dla Wszystkich.