II miejsce Juniorów w Grodzisku!

• autor: orzelsluzewo, 2015-01-18 18:49

Bardzo udanie zaprezentowała się drużyna Juniorów Młodszych podczas Halowego Turnieju, który odbył się dzisiaj w Grodzisku Mazowieckim, zajmując drugą lokatę.

Podopieczni Trenera Łukasza Rataja zmagania rozpoczęli od meczu z gospodarzami turnieju
LKS Chlebnia II i nie był to udany debiut bo nasi zawodnicy przegrali 1-0, choć mieli w tym meczu kilka sytuacji do zdobycia goli. W drugim meczu pewnie pokonali Orła Warszawa 8-0. Następny rywal to Włókniarz Konstantynów Łódzki i pewna wygrana 3-0. Po tym meczu Orzeł był pewny udziału w ćwierćfinale, ale do rozegrania został jeszcze jeden w grupie z Widokiem Skierniewice, który zakończył się remisem 1-1. W następnej fazie na nasz zespół czekała ekipa MKS Kutno. Mecz bardzo zacięty i pełen emocji kończy się wynikiem 0-0 i o awansie do półfinału decydują karne, które lepiej wykonują nasi zawodnicy i wygrywają 2-0. W półfinale Orzeł zagrał z zespołem LKS Chlebnia I i pokonał gospodarzy 3-0 i spokojnie czekał na swego rywala w finale. Jak się okazało przyszło się nam w nim zmierzyć z Ceramiką Opoczno. Finał bardzo wyrównany, nasi zawodnicy dwa razy "zaliczają" słupek, kilka razy broni bramkarz. Rywale z kolei są skuteczniejsi, pierwsi strzelają gola. Nasz zespół stawia wszystkie siły na atak i nadziewa się w końcówce na kontrę i traci druga bramkę. Orzeł ulega Ceramice 2-0. Zasłużone zwycięstwo rywali. którzy byli  w tym meczu po prostu skuteczniejsi. Rywalom gratulujemy.

Naszemu zespołowi należą się za to ogromne gratulacje!!!!

Tytuł najlepszego strzelca zdobył Janek Zielonka.

Bardzo dobre zdanie o grze naszego zespołu wyrażali wszyscy trenerzy rywali. Zdaniem Trenera Rataja wszyscy zawodnicy zaprezentowali się w tym turnieju bardzo dobrze.

Skład Orła:

Kamil Marciniak

Damian Piotrowski

Konrad Matuszak

Szymon Lipowski

Michał Żuchowski

Szymon Wesołowski

Jan Zielonka

Filip Pawlicki

Cieszy, że nasi zawodnicy tak udanie zaprezentowali się na tle swoich rówieśników z dużo większych ośrodków piłkarskich.

Zarząd GMLKS Orzeł Służewo dziękuje rodzicom zawodników: Dariuszowi Pawlickiemu, Markowi Matuszakowi oraz Dariuszowi Żuchowskiemu za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu ( rodzice zawieźli zawodników do dalekiego Grodziska) oraz kibicowanie przez cały turniej. DZIĘKUJEMY

autor: ~Łukasz R. 2015-01-18 20:14:40

avatar Gratulacje dla całej Drużyny za świetną postawę, ale szczególne brawa dla naszego nowego bramkarza Kamila Marciniaka !! (nie kradziony) !!