Zespół młodzieżowe zgodnie z przypuszczeniami dostarczyły nam w ostatni weekend wielu pozytywnych emocji.

Zestaw gier:

Orlicy

Lider Włocławek - Orzel Służewo 3-7

Dobry mecz w wykonaniu naszej młodej ekipy. Zawodnikom przyszło grać podczas silnie padającego deszczu, a nasi zawodnicy nie grali jeszcze w swej krótkiej przygodzie z futbolem w takich warunkach. Przystosowanie do warunków trwało całą pierwszą połowę przegraną 3-2. Druga połowa to zdecydowana przewaga naszego zespołu i pewna wygrana, druga w tym sezonie i pozycja lidera.

Młodzicy

Orzeł Służewo - MGKS Lubraniec 0-1

Pechowa przegrana naszych piłkarzy, mecz był wyrównany, a młodzi piłkarze Orła grali z dużym poświęceniem. Tak jak pisaliśmy wcześniej - z tej mąki będzie chleb.

Trampkarze

Orzeł Służewo - Tęcza Topólka 7-0

Mecz pod zdecydowane dyktando podopiecznych Adriana Jakóbczaka i pewna zdecydowana wygrana Orła. Rywale praktycznie nie stworzyli sobie sytuacji do zdobycia bramki i ograniczalinsię do gry długą piłką. Dobry mecz w wykonaniu Orła.

Juniorzy Młodsi

Orzeł Służewo -MGKS Lubraniec 4-0

Nie był to łatwy mecz dla podopiecznych Łukasza Rataja zwłaszcza z powodu słabszych warunków fizycznych naszego zespołu. Umiejętności czysto piłkarskie były jednak po naszej stronie i to one zadecydowały o końcowym wyniku, który nie pozostawia złudzeń kto był w tym meczu lepszym zespołem.

Żacy

W Sobotę pierwszy raz w. Turnieju ligowym zagrali Żacy. Rywalami były zespoły Orląt i Vikinga.

Orzeł Służewo - Orlęta 4-1

Dobra gra najmłodszych naszych zawodików i pewna wygrana w pierwszym spotkaniu. Mecz pełen pozytywnych emocji i walki o każdą piłkę i każdy kawałek boiska.

Orzeł Służewo - Viking Aleksandrów 3-0

Identyczny przebieg spotkania jak z Orlętami i pewne zwycięstwo. Zawodnicy pokazali charakter  i wolę walki  walcząc o kolejne zwycięstwo w tym turnieju.