Pierwsza porażka Agropolu Służewo

• autor: orzelsluzewo, 2010-01-23 19:55
Drużyna Agropolu Służewo występująca w Ciechocińskiej Lidze Futsalu w dniu dzisiejszym zmierzyła się w prestiżowym meczu z zespołem Oldboy Służewo.
Mecz zapowiadał się bardzo interesująca, w zespole rywali wystąpić miał Przemysław Kępa, który specjalnie na ten mecz przedłużył pobyt w Polsce.

Początek to przewaga Agropolu, szybkie akcje, kilka dobrych strzałów, jednakże żaden nie znalazł drogi do bramki, po tym okresie nastąpił okres wyrównanej gry i to rywale pierwsi strzelili bramkę, dość przypadkowo po rykoszecie piłka zatrzepotała w siatce. Po chwili był jednak remis, błąd obrońców wykorzystał Radek Wesołowski, gdy wydawało się, że do przerwy będzie remis wtedy to rywale po ładnej akcji wyszli na prowadzenie, do przerwy agropol przegrywał jedną bramką. O drugiej połowie Agropol powinien szybko zapomnieć, zawodnicy próbowali atakować lecz narażali się na szybkie kontry zwłaszcza w wykonaniu Kępy, szybko rywale dołożyli kolejne trzy bramki zdobyte po błędach naszego zespołu. W końcówce Agropol zdecydowanie przeważał  co udokumentował dwiema bramkami, na wyrównanie zabrakło czasu.

Reasumując słabsza postawa Agropolu, dobra zespołu Oldboy a zwłaszcza Przemysława Kępy, oddając cesarzowi co cesarskie - zawodnik ten stanowił 60% wartości zespołu rywali. Zasłużone zwycięstwo rywali.

Agropol w tabeli zajmuje obecnie drugie miejsce za Pączusiami ( byli zawodnicy Zdroju Ciechocinek - Jerzy Bożyk, Arkadiusz Zakrzewski czy Tomasz Górecki) z tym rywalem zmierzymy się w ostatnim meczu ligowym, który być może zdecyduje o zwycięstwie w rozgrywkach- szans na triumf Agropol jeszcze nie stracił, muszą jebdnak zawodnicy do kolejnych spotkań podejść z większą determinacją - bo właśnie większej determinacji zabrakło zawodnikom w dzisiejszym meczu.