Orlęta zwyciężyły w Halowym Turnieju Orlików

• autor: orzelsluzewo, 2009-12-29 23:10
W dniu dzisiejszym rozegrano w aleksandrowskiej hali sportowej Towarzystwa Salezjańskiego Halowy Turniej Piłki Nożnej Orlików. W zawodach udział wzięły ekipy Orląt Aleksandrów Kujawski, LTP Lubanie oraz drużyna Orła (drużyna Jagielonki nie dojechała do Aleksandrowa)

Turniej zakończył się zwycięstwem Orląt przed Orłem i LTP (drużyny grały systemem dwumeczu)

Orlęta dwukrotnie pokonały LTP, raz wygrały z Orłem (2 - 1), drugi mecz między drużynami ze Służewa i Aleksandrowa zakończył się remisem (0-0) - w meczach tych niekwestionowanym bohaterem był bramkarz Orląt, który dokonywał niesłychanych rzeczy w bramce, i dzięki jego postawie aleksandrowianie pokonali naszych piłkarzy i zwyciężyli w turnieju.

W meczach Orzeł - LTP lepsi dwukrotnie byli nasi zawodnicy wysoko pokonując młodych piłkarzy z Lubania.

Była to bardzo fajna impreza z udziałem młodych adeptów futbolu, zawodnicy pokazali sporo fajnych zagrań.

Nasza drużyna zaprezentowała się korzystnie jeśli chodzi o prowadzenie gry, rozgrywanie akcji, jedynym mankamentem, i to tym który w futbolu jest bardzo istotny, była skuteczność a właściwie jej brak - w meczu z Orlętami nasi zawodnicy mieli kilkanaście stuprocentowych sytuacji i  nawet przy wyśmienicie dysponowanym bramkarzu powinni kilka razy umieścić piłkę w siatce.

Obsługę sędziowską turnieju zapewnili zawodnicy drużyny Juniorów Starszych naszego klubu Tomek Świątkowski, Szymon Zupa, Radek Kościelecki i Kacper Sokół - był to udany debiut sędziowski naszych piłkarzy, zamierzamy częściej korzystać z usług naszych zawodników przy realizacji podobnych imprez.

autor: ~anonim 2009-12-30 21:58:03

avatar To brać tego bramkarza do Orła, chociaż pogra sobie w lidze

autor: ~anonim 2009-12-31 08:32:22

avatar Ktoś może wie jak się nazywa ten młodziutki bramkarz z Aleksandrowa?

autor: ~anonim 2010-01-09 18:29:23

avatar my mamy lepszego bramkarza w orle