Aktualności

Zwycięstwo Orlków i porażka Młodzików

• autor: orzelsluzewo, 2009-10-10 15:42

Swój kolejny mecz ligowy rozegrały nasze najmłodsze zespoły .
Orlicy podejmowali Piasta Łasin i wygrali 5:4 po bardzo dramatycznym meczu, gdzie do końca musieli walczyć  o trzy punkty. Walka ta dała efekt w postać kompletu punktów.

Cały mecz był bardzo zacięty, żadna z drużyn nie mogła jednak stworzyć w pierwszej połowie klarownych sytuacji, a gdy tak się pojawiała to zawodziła skuteczność i gdy wydawało się , że do przerwy będzie remis to w odpowiednim miejscu znalazł się Konrad Matuszak i efektownym wolejem nie dał szans bramkarzowi gości. Po przerwie obraz gry sie nie zmienił z wyjątkiem bramek padło ich w drugiej odsłonie jeszcze 8, dla Orła strzelali Konrad Matuszak, Janek Zielonka ( pięknie wykonany wolny i strzał w samo okienko) i najważniejsza bramka dnia autorstwa Damiana Lewandowskiego, który pokonał bramkarza w ostatniej akcji tuż przed gwizdkiem sędziego.Orzeł - Piast    5 - 4.

Młodzicy pojechali na mecz do Brześcia z zamiarem walki o punkty, jednakże gospodarze byli zdecydowanie lepsi, szybsi, bardziej zdecydowani, skuteczniejsi. Mecz bez historii  6:0 dla Łokietka.