Po ligowej kolejce

• autor: orzelsluzewo, 2009-10-05 22:06
Nasze zespoły ligowe rozegrały swe kolejne mecze ligowe.

Orlicy w meczu na swym obiekcie dzielnie walczyli z Liderem Włocławek I, ale ostatecznie przegrali w stosunku 1:6. Na chwilę obecną wspólnie z Lechem Rypin oraz Liderem Włocławek III z dorobkiem 3 punktów zajmują ostatnią lokatę. Nikt jednak tym faktem się nie przejmuje bo przed naszym zespołem kolejne mecze w których Orzeł może się pokusić o punkty do ligowej tabeli. Po ostatnim meczu z Liderem opiekun włocławian w samych superlatywach wypowiadał się o naszych zawodnikach.

Młodzicy w rozegranym meczu ze Startem stawki zdobyli 3 punkty, sam mecz bez historii , bardzo duża przewaga naszego zespołu udokumentowana jednak tylko dwiema bramkami. Najważniejsze, ze trzy punkty mogą dopisać sobie zawodnicy Jarosława Więckowskiego. Na chwilę obecna nasz zespół zajmuje 5 miejsce z siedmioma punktami, prowadzi WKP Włocławek z 10 punktami na koncie, jak więc widać nasz zespół nie traci dużo do czołówki co jak na fakt, iż ta drużyna został stworzona kilka tygodni temu to spore osiągnięcie w czym niewątpliwie zasługa trenera.

Juniorzy na boisko wybiegli jako ostatni, swój mecz rozgrywali w niedzielę w Lubrańcu. Był to bardzo ciężki mecz, ale zakończony sukcesem i trzeba uczciwie powiedzieć, że zwycięstwo z MGKS - em było szczęśliwe bo to Lubraniec posiadał przewagę w tym meczu. Podobno jednak szczęście sprzyja lepszym i tak naprawdę nikt za miesiąc nie będzie pamiętał stylu ale tylko wynik tego meczu a ten to 5:4 dla Orła. Bohaterem meczu Szymon Zupa: trzy bramki, wiele wygranych pojedynków (rywale gdy tylko się zbliżał wybijali piłkę) ogromna dynamika do której nas przyzwyczaił.Oprócz niego na słowa uznania zasługuje Janek Kotas zwłaszcza za obronionego karnego. Reszta zespołu niestety poniżej oczekiwań , i to jest ostrzegawczy sygnał - panowie do pracy, bo w następnych meczach może nie być tak szczęśliwie. Reasumując cieszą bardzo trzy punkty, bardzo były nam potrzebne bo pozwoliły nam wydostać się z dna tabeli ale styl nie był olśniewający.

W lidze prowadzi Lider, w czołówce jest nasz następny rywal Ziemowit oraz co jest zaskoczenie Smólnik
( wygrana w Lubrańcu, a także w ostatniej kolejce u siebie z Choceniem), w tabeli jest dość "ciasno" i nikt nie jest w stanie wyrokować ostatecznych rozstrzygnięć.

autor: ~Stress 2009-10-05 22:31:51

avatar Chciałbym pogratulować Szymonowi za piękny styl gry w Lubrańcu, Jankowi za wspaniale obronionego karnego, ale także za wiele wybronionych strzałów w jego stronę, oraz Cyprianowi i Zbyszkowi za strzelenie bramek. Pozdrawiam.

autor: ~ziemowit 2009-10-10 14:37:07

avatar nie zjawimy sie na meczu z powodow trenerskich.