Zegar

Aktualności

Zwycięstwo Młodzików

• autor: orzelsluzewo, 2009-09-12 16:10
Drużyna Młodzików trenowana przez Jarosłąwa Więckowskiego rozegrał dzis swój drugi mecz ligowy. Rywalem była ekipa Wisły Dobrzyń n/Wisłą.......

Już od pierwszych minut uwidoczniła się zdecydowana przewaga naszego zespołu, jednakże zawodnicy Orła nie potrafili skierować piłki do bramki. Dobrze grą w srodku kierował Szymon Sokół, dobrze prezentowali się skrzydłowi oraz obrońcy którzy nie pozwalali na wiele rywalom. Zawodnicy Orła nie pokonali bramkarza Wisły wiec zrobili to zanich rywale i do przerwy Orzeł prowadził 1:0, po zmianie stron to rywale zaczeliz większym animuszem jednakze z tego "wiatru" nic nie wynikało, z czasem Orzeł przeszedł do zdecydowanej ofensywy która dał bramke na 2:0, później jeszcze kilkakrotnie przed szansą stawali nasi zawodnicy ale nie potrafili pokonac najlepszego w zespole gości bramkarza i mecz zakończył się wygraną Orła 2:0.

Trzeba podkreślić fakt, iż udało się Trenerowi Więckowskiemu w bardzo krótkim okresie przebudować zespół w którym pojawiło się wielu bardzo obiecujacych zawodników.

Zawodnikom oraz Trenerowi gratulujemy wygranej życząc samych zwycięstw w dalszej części rozgrywek ligowych.