Zegar

Aktualności

Zwycięstwo Juniorów w Lubaniu

• autor: orzelsluzewo, 2009-05-10 15:20
Zespół Juniorów grał dziś mecz ligowy w Lubaniu. Mecz zakończył się wysokim wynikiem 7:0 dla Orła, gospodarze tylko do przerwy stawili opór, po zmianie stron Orzeł szybko zaaplikował na początek 4 bramki, dokładając z upływem czasu kolejne. Trzy bramki zdobył Szymon Zupa powiększając tym samym swój dorobek bramkowy do 31 trafień, dwie bramki dołożył Tomasz Świątkowski a po jednej Kacper Sokół i  Radek Kościelecki.
Trenerzy byli zadowoleni po spotkaniu mając jednak świadomość, ze nie był to wymagający rywal.