Zegar

Aktualności

Strzał na wagę trzech punktów!

• autor: orzelsluzewo, 2009-04-25 21:50
W sobotę zespół Juniorów Orła rozegrał mecz z Kujawiakiem Kowal. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla naszego zespołu, po wygranej nasza ekipa awansował na pozycję lidera rozgrywek.
Mecz rozpoczął się od ataków Orła, jednakże nikt nie potrafił skierować piłki do siatki, a było ku temu kilka okazji. W następnym okresie gra się wyrównała i głównie toczyła się w środkowej strefie boiska. Goście nie potrafili wykorzystać gry z wiatrem i w pierwszej połowie lepsze wrażenie pozostawili po sobie nasi zawodnicy, która zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Po zmianie stron  gra była także prowadzona w środkowej strefie  i podobnie jak w pierwszej odsłonie to Orzeł miał więcej okazji do zdobycia bramki, i tak jak w pierwszej połowie nic nie chciało wpaść do bramki Kujawiaka. I tak było do 78 minuty, kiedy to Szymon Zupa zdecydował się na strzał z 16m, a zasłonięty bramkarz Kujawiaka pomimo rozpaczliwej interwencji n ie zdołał obronić strzału, i Szymon mógł cieszyć się z 27 bramki w rozgrywkach. Po tym meczu Orzeł awansował na pozycję lidera.