Zwycięstwo i porażka naszych zespołów w sparingach

• autor: orzelsluzewo, 2009-04-03 07:55
We wtorek i w srodę nasze zespoły rozegrały kolejne mecze sparingowe. Młodzicy gościli w Radziejowie natomista Juniorzy podejmowali Piasta Bądkowo. Lepiej spisali się Juniorzy pokonując rywali w stosunku 3:1, natomiast młodzicy polegli wyraźnie 0:7.

O meczu młodzików napisac wiele nie można, według słów trenera zagrali poprostu słabo, rywale przewyższali ich w tym meczu przede wszystkim dynamiką. wynik jest zbyt wysoki, bo na tak wysoką porażkę jednak nasi zawodnicy nie zasłużyli. Widać, ze muszą się młodzicy wziąśc ostro do pracy bo liga tuż tuż.

Mecz juniorów z Piastem był typowym meczem walki, a w szczególności w środku pola. Początkowo więcej z gry mieli Bądkowianie i to oni w pierwszej fazie meczu stworzyli więcej dobrych sytuacji.Po okresie chaosu z naszej strony nastąpił okres lepszej gry, czego efektem były dwie strzelone bramki. Druga połowa to tak jak pierwsza odsłona: były okresy raz lepszej raz gorszej gry Orła. Ostatecznie mecz zakonczył sie wynikiem 3:1, a strzelcami bramek dla Orła byli Cyprian Żywica x2 oraz Szymon Zupa. W meczu tym zabrakło kilku naszych zawodników i to także odbiło się na jakości gry naszego zespołu. Trenerzy zgodnie stierdzili, ze najlepszym zawodnikiem naszego zespołu był niewątpliwie  bramkarz Czarek Lewandowski, oprócz kilku niepewnych interwencji na początku meczu wykazywał się później zdecydowaniem, pewnością oraz skutecznością, do tego należy dodać dobre czytanie gry i kierowanie grą kolegów z obrony, oby tak dalej.

Następnym rywalem naszego zespołu będzie ekipa Zdroju Ciechocinek, mecz na obiekcie Orła w najbliższą sobotę.