Udane występy Młodzików!

• autor: orzelsluzewo, 2014-02-06 19:45

Zespół Młodzików kierowany przez Trenera Adriana Jakóbczaka zagrał w ostatnim czasie w dwóch halowych turniejach. W ostatnią Sobotę zagrali w Aleksandrowie Kujawskim w turnieju organizowanym przez ASPN Viking natomiast w Niedzielę zagrali w Lubrańcu. Lepiej poszło w Niedzielę kiedy to nasz zespół wygrał zawody, a Oliwier Jakóbczak został najlepszym strzelcem.

W dniu 25.01.2014 ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski zorganizowała Ogólnopolski Noworoczny Turniej Halowy Orlików.Turniej odbył się na Hali Sportowo - Widowiskowej  Salezjańskiego Kolegium Kujawskiego XX w Aleksandrowowie Kujawskim. W turnieju uczestniczyło 9 zespołów Orlików z Warszawy, Włocławka, Pakości, Kowala, Służewa, Obrowa i Aleksandrowa Kujawskiego.Drużyna spisywała się przyzwoicie choć zabrakło szczęścia i ostatecznie zajęła 8 miejsce. Był to drugi turniej na hali Orlików i widoczny był brak ogrania na hali,

Skład Orła:Żbikowski,Jakóbczak,Kujawa,Żuchowski,Maliszewski,Urbański

Klasyfikacja końcowa:

1. KS NOTECIANKA PAKOŚĆ

2. KS WESOŁA A WARSZAWA

3. UKS SMS A WŁOCŁAWEK

4. UKS SMS B WŁOCŁAWEK

5. KS WESOŁA B WARSZAWA

6. ASPN VIKING ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

7. UKS FENIKS OBROWO

8. MGLKS ORZEŁ SŁUŻEWO

9. MKS KUJAWIAK KOWAL

Oliwier Jakóbczak 5 bramek, Jakub Żuchowski 1 bramka

ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski zorganizowała w dniu 01.02.2014 VI Ogólnopolski Turniej Halowy Młodzików "Aktywne Ferie". . Turniej odbył się na Hali Sportowo - Widowiskowej  Salezjańskiego Kolegium Kujawskiego XX w Aleksandrowowie Kujawskim. W turnieju uczestniczyło 12 zespołów Młodzików z Ślesina (woj. wielkopolskie), Bydgoszczy, Włocławka, Chełmży, Żnina, Radziejowa, Służewa, Obrowa i Aleksandrowa Kujawskiego. Zwycięzcą  turnieju został  UKS Lider 2001 Włocławek przed Jeziorakiem Żnin i Lks Slesin, nasi młodzicy zmagania ukończyli na 9 miejscu.Co warto odnotowac najlepszym bramkarzem turnieju została Zuzia Chojnacka - Orzeł Służewo.

SKŁAD:Chojnacka,Kuźba,Brucki,Czarnecki,Kacprzak,Matusiak,Jakóbczak,Zuchowski,Beciński,Mosiewicz

WYNIKI:

ORZEŁ SŁUŻEWO - LIDER 2001 WŁOCŁAWEK 0:2
ORZEŁ SŁUŻEWO - POLONIA BYDGOSZCZ

1:2(KUŹBA)

ORZEŁ SŁUŻEWO -

FENIKS OBROWO

ORZEŁ SŁUŻEWO-VIKING B ALEKSANDRÓW        1:0( KUŹBA)

LEGIA CHEŁMŻA - ORZEŁ SŁUŻEWO 1:2

(KACPRZAK,KUŹBA)

ORZEŁ SŁUŻEWO - LEGIA B CHEŁMŻA 1:0

( MATUSIAK)

Dzień po turnieju w Aleksandrowie młodzicy udali sia na Turniej do Lubrańca.W zawodach wzięło 5 drużyn:MGKS Lubraniec,Start Radziejów,Orzeł Służewo,LTP Lubanie I oraz LTP Lubanie II ( nie dojechał Łokietek Brześc Kujawski).Turniej rozgrywano systemem "kazdy z każdym" ,5+bramkarz oto wyniki naszego zespołu:

Orzeł Służewo - LTP Lubanie I    7-0 (2x Jakóbczak,2x Czarnecki,Kuzba,Kacprzak,Matusiak)

Orzeł Służewo - LTP Lubanie II   4- 0 (2x Czarnecki,2x Jakóbczak)

Orzeł Służewo - Start Radziejów 12 - 2(3x Jakóbczak,3x Czarnecki,3xMatusiak,2x Kuźba,Kacprzak)

Orzeł Służewo - MGKS Lubraniec 1- 0 (Jakóbczak)

SKŁAD:Beciński,Brucki,Czarnecki,Matusiak,Mosiewicz,Jakóbczak,Kacprzak,Kuźba

Najlepszym strzelcem turnieju został Jakóbczak Oliwier (Orzeł Służewo) - 8 bramek.