Zegar

Aktualności

Trampkarze: Derby na remis ! Orzeł Służewo - UKS Jedynka...

• autor: bratek66, 2013-10-06 22:22
Trampkarze: Derby na remis ! Orzeł Służewo - UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 2:

W szlagierowym spotkaniu ligi trampkarzy lider tabeli Orzeł Służewo zremisował z vice-liderem UKS Jedynką Aleksandrów Kujawski 2:2. Nasi gracze prowadzili 1:0 do przerwy. Chwilę po wznowieniu gry w drugiej części spotkania UKS zdołał wyjść na prowadzenie. Nasi gracze zdołali jednak doprowadzić do wyrównania i mecz zakończył się wynikiem remisowym. Gole dla drużyny Łukasza Rataja zdobyli Michał Żuchowski oraz Janek Zielonka.

Zaraz po pierwszym gwizdku sędziego Nasi piłkarze ruszyli do ataków. Drużyna UKS umiejętnie się jednak broniła i próbowała groźnie kontratakować. W 6 minucie pierwsza dobra okazja dla Orła jednak po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał jednego z Naszych graczy mija bramkę gości. W 14 minucie Orzeł wychodzi na prowadzenie. Dośrodkowanie z prawej flanki nie porozumienie bramkarza i obrońców UKS piłka trafia do Michała Żuchowskiego a ten strzałem z 14 metrów wyprowadza swój zespół na prowadzenie. Po tym golu Orzeł przycisnął jeszcze bardziej  i stworzył sobie kilka dogodnych sytuacji jednak Nasi gracze nie zdołali podwyższyć wyniku między innymi dzięki dobrym interwencjom bramkarza gości.

Dwie minuty po wznowieniu gry mieliśmy remis. Gracze z Aleksandrowa wykonywali rzut rożny. Dośrodkowanie w pole karne i Konrad Gronet doprowadził do wyrównania. Chwilę później ten sam zawodnik wyprowadził gości na prowadzenie. Rosły napastnik UKS wygrał pojedynek z Naszym obrońcom i w sytuacji sam na sam zdobył gola.Piłkarze Orła od razu ruszyli z atakami na bramkę gości. Jednak przez dłuższy czas nie dawało to skutku.Sytuacje były jednak brakowało troszkę szczęscia tak jak w przypadku strzału Damiana Piotrowskiego, który trafił w słupek.Kilkanaście minut przed końcem spotkania udało się doprowadzić do wyrównania.Kacper Osiński dośrodkował piłkę z rzutu wolnego a stojący plecami do bramki Janek Zielonka zdobył gola głową. Do końca spotkania Nasi gracze stworzyli jeszcze kilka dobrych okazji do zdobycia gola jednak dobrze bronili się gracze gości i nie pozwolili wbić sobie trzeciej bramki. Derbowe spotkanie na szczycie ligi trampkarzy zakończyło się remisem 2:2.

Jutro (tj. Poniedziałek 07.październik) swój ligowy mecz rozegrają młodzicy Naszego zespołu. Na boisku w Służewie zmierzą się także z UKS Jedynką Aleksandrów Kujawski.Początek meczu o godzinie 16:00 !