Zegar

Aktualności

Trampkarze znów gromią ! Zwycięstwa młodzików i orlików !

• autor: bratek66, 2013-10-03 11:08

Kolejne spotkania ligowe rozegrały Nasze drużyny młodzieżowe. Każda z ekip wygrała swoje spotkanie. Trampkarze pod wodzą trenera Łukasza Rataja rozgromili kolejną drużynę w lidze.Tym razem ofiarą Orzełków zostali gracze Lecha Dobre, którzy polegli na własnym obiekcie 0:10. Młodzicy trenowani przez Adriana Jakóbczaka wygrali z rówieśnikami z Włocłavii Włocławek 4:2. !

Trampkarze swój mecz rozstrzygnęli już do przerwy. Po dwóch golach Konrada Matuszaka i Macieja Bugalskiego oraz bramce Michała Żuchowskiego Nasi gracze prowadzili 5:0. Orzełki kompletnie zdominowały to spotkanie. Gracze Lecha Dobre w przeciągu całego spotkania oddali 3 strzały na bramkę ale wszystkie szybowały nad poprzeczką. W drugiej części gry Nasi gracze zamknęli gospodarzy na własnej połowie. Momentami Lechici bronili się całą 11 w polu karnym.W drugiej części gry do bramki gospodarzy trafiali jeszcze Damian Piotrowski Kacper Osiński ( po 2 gole) oraz Michał Żuchowski i Orzeł wywiózł z Dobrego 3 punkty gromiąc rywali 10:0.

Młodzicy w weekend udali się do Włocławka gdzie na boisku OSiR rozegrali spotkanie ligowe z Włocłavią. Do przerwy mimo dobrej gry Nasi młodzi gracze przegrywali 1:2. W drugiej części spotkania role się odwróciły. Orzeł zdobył 3 bramki tracąc tylko 1 i w całym meczu to gracze ze Służewa okazali się lepsi zwyciężając 4:2.

W przeciągu kilku ostatnich dni dwa mecze ligowe rozegrali orlicy. Najpierw zmierzyli się na własnym z obiekcie z drużyną GKS Start Stawki i wygrali to spotkanie 9:1. Kilka dni później rywalami Naszego zespołu byli gracze ASPN Viking Aleksandrów Kujawski. Mecz odbył się na orliku w Aleksandrowie a młodzi adepci futbolu z Orła Służewo rozbili swoich rywali 11:3.