Zegar

Aktualności

Znakomity weekend Naszej młodzieży !

• autor: bratek66, 2013-09-10 20:56

Bardzo udanie rozgrywki w swoich ligach zainaugurowali młodzi piłkarze Naszego klubu. W niedziele na inaugurację rozegrali mecze ze Zdrojem Ciechocinek.Oba zespoły rozgromiły swoich rywali.Trampkarze wygrali 12:1 a młodzicy w stosunku 8:2 !

Jako pierwsi ba boisko w Ciechocinku wybiegli trampkarze. Nasi zawodnicy mieli ułatwione zadanie bo gospodarze do meczu przystąpili w dziewięcioosobowym  składzie. Podopieczni trenera Łukasz Rataja od pierwszego gwizdka rzucili się z atakami na bramkę Zdroju. Początkowo nic nie chciało wpaść. Nasi młodzi piłkarze razili nieskutecznością jednak po kilkunastu minutach dośrodkowanie z lewej strony boiska głową wykończył Konrad Matuszak i worek z bramkami rozwiązał się. Do przerwy Orzełki wbiły rywalom 5 bramek. A szans było jeszcze więcej. Nasi gracze kompletnie zdominowali osłabioną drużynę CKS-u.Ciechocinian kilkukrotnie ratował słupek albo poprzeczka. Piękną bramkę w 1 połowie zdobył Janek Zielonka, który silnym strzałem z 16 metrów nie dał żadnych szans bramkarzowi gości. Ponadto w pierwszej połowie do siatki trafiali jeszcze Damian Piotrowski, Kacper Osiński oraz Michał Żuchowski.

Druga połowa wyglądała dokładnie tak samo jak pierwsza część. Nasi piłkarze całkowicie zdominowali to spotkanie i raz za razem atakowali bramkę gospodarzy. Udało się siedmiokrotnie jeszcze pokonać golkipera Zdroju. Hattrickiem popisał się Filip Pawlicki, który na placu gry pojawił się w przerwie. Do siatki trafiali jeszcze Janek Zielonka, Maciej Bugajski oraz Damian Piotrowski. Bramkę stadiony świata zdobył za to Michał Żuchowski, który kapitalnym podkręconym strzałem ze skraju pola karnego wpakował piłkę w samo okienko bramki gospodarzy. Zawodnikom Zdroju udało się zdobyć gola kontaktowego po indywidualnej akcji jednego z graczy. Gratulacje dla całego zespołu bo naprawdę ciekawie oglądało się to co wyprawiali Nasi chłopcy na boisku. Kapitalne zespołowe akcje mogły przynieść jeszcze kilka goli ale 12 w zupełności wystarczy i w sumie możemy powiedzieć ze był to najmniejszy wymiar kary,

Również okazałe zwycięstwo odnieśli piłkarze młodzików trenowani przez Adriana Jakóbczaka. Młodzicy strzelanie rozpoczęli bardzo szybko i po dziesięciu minutach mieliśmy już 3:0 dla Służewian. Do przerwy Nasi zawodnicy zdobyli jeszcze 3 gole dając sobie wbić dwie bramki. W drugiej części gry tempo trochę opadło ale Orzełki nadal panowały na boisku. Efektem tego kolejne 2 bramki. Końcowy rezultat 8;2 dla Orła.

Ogromne brawa dla Naszej młodzieży. Liczymy, że kolejne spotkania będą również tak udane jak te z Niedzieli. !