Aktualności

Porażka z Victorią ! Orzeł/Agropol - Victoria Smólnik 1:2...

• autor: bratek66, 2013-09-01 01:04
Porażka z Victorią ! Orzeł/Agropol - Victoria Smólnik 1:2 (0:1) !

Porażką 1:2 zakończyło się spotkanie Orła Służewo z drużyną Victorii Smólnik. Pierwsza bramkę Nasi gracze stracili już w 25 sekundzie spotkania. Gola dla Orła strzelił kapitan Adrian Jakóbczak. Nasi piłkarze rozegrali dobre spotkanie jednak brakło trochę szczęście przy wykończeniu akcji. Z przebiegu spotkanie gospodarze mieli więcej okazji 100 procentowych jednak w bramce drużyny ze Smólnika doskonale spisywał się doświadczony bramkarz Ireneusz Szylbert !

Takiego początku spotkania na boisku w Służewie nie spodziewał się nikt. Nasi piłkarze stracili piłkę w środku pola. Prostopadła piłką na skrzydło do pomocnika Victorii i ten silnym strzałem otwiera wynik meczu. Była 25 sekunda spotkania. Orzeł pierwszą groźną okazję stworzył w 9 minucie. Groźnie uderzał Piotr Wypij ale dobrze w bramce zachował się bramkarz gości. W 15 minucie znakomite prostopadłe zagranie od Adriana Jakóbczaka trafiło do Piotra Lewandowskiego. Ten sam na sam z bramkarzem jednak strzela wprost w niego. Chwilę potem bliski wkręcenia piłki do bramki bezpośrednio z rzutu rożnego był Piotr Wypij. Golkiper gości w ostatniej chwili zdołał odbić futbolówkę. W 29 minucie spotkania piłkę z rzutu rożnego wrzucał Piotr Wypij. Ta trafiła na głowę Piotrka Lewandowskiego, który oddał dobry strzał na bramkę jednak kapitalną interwencja popisał się Ireneusz Szylbert. Kwadrans później znów Piotr Wypij dobrym podaniem obsługuję kolegę z zespołu. Tym razem zagranie za plecy obrońców jednak Tomkowi Świątkowskiemu nie udaję się opanować piłki. Gdyby to zrobił miałby znakomitą okazję do wyrównania. Do przerwy nic ciekawego już się nie działo i po 45 minutach goście ze Smólnika prowadzili w Służewie 1:0.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków piłkarzy Orła na bramkę Victorii. Po 2 minutach od wznowienia gry dobrą piłkę do Piotrka Lewandowskiego zagrał Kamil Jakóbczak. Jednak najlepszy strzelec Naszego zespołu nie trafił w piłkę. W 64 minucie drugiego gola zdobyli jednak gracze Victorii. Wrzutka z rzutu rożnego seria główek i  zupełnie niekryty zawodnik gości po raz drugi pakuje piłkę do Naszej bramki. W 75 minucie z prawej strony wbiegł w pole karne Marcin Lewandowski dograł wzdłuż bramki tam jednak strzał Jakuba Sokoła zablokowali obrońcy. Do piłki dopadł jednak Adrian Jakóbczak i zdobył kontaktową bramkę. Do końca spotkania obie drużyny nie stworzyły już żadnej ciekawej akcji po której mógłby paść gol. W 90 minucie okazję z rzutu wolnego miał Adrian Jakóbczak jednak jego słaby strzał trafił w mur utworzony przez graczy Victorii. Goście ze Smólnika wywieźli ze Służewa trzy punkty i była to niewątpliwie jedna z większych niespodzianek tej serii spotkań.

Orzeł/Agropol - Victoria Smólnik 1:2 (0:1)

Bramka dla Orła: Adrian Jakóbczak (75')