Zegar

Aktualności

Trampkarze wygrywają pierwszy przedsezonowy sparing !

• autor: bratek66, 2013-08-19 11:43

Przygotowująca się do zmagań w lidze drużyna trampkarzy Naszego klubu rozegrała w piątek mecz sparingowy z drużyną UKS Jedynki Aleksandrów Kujawski. Podopieczni trenera Łukasza Rataja wygrali pewnie 3:1, prowadząc do przerwy 1:0. Bramki dla Orła zdobyli Kacper Osiński, Filip Pawlicki oraz Michał Żuchowski.

Całe spotkanie przebiegało pod dyktando Naszych trampkarzy. Od samego początku spotkania "orzełki" atakowały bramkę gości jednak nie udawało się zdobyć gola. Sztuka ta udała się w końcówce 1 części gry. Piłkę do siatki skierował Kacper Osiński dla którego ten mecz był debiutem. Zawodnik ten dołączył do drużyny Orła przychodząc z drużyny MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski.

Druga połowa wyglądała nieco słabiej w wykonaniu Naszych graczy. Jednak zawodnikom ze Służewa udało się zdobyć jeszcze dwie bramki. Autorami Filip Pawlicki oraz Michał Żuchowski. Goście z Aleksandrowa honorową bramkę zdobyli po rzucie karnym.