Zegar

Aktualności

Zwycięstwa Trampkarzy oraz Młodzików na zakończenie sezonu !

• autor: bratek66, 2013-06-05 20:28

Bardzo udanie zakończyli rozgrywki młodzi zawodnicy Naszej drużyny. Trampkarze Orła pokonali Kujawiankę Izbica Kujawska 2:0. Podopieczni Łukasza Rataja do przerwy remisowali 0:0 będąc drużyną lepsza i stwarzając sobie kilka dobrych okazji do zdobycia gola. W drugiej połowie zagrali jednak skuteczniej i zdobyli dwie bramki. Trampkarze osiągnęli na koniec sezonu 4 miejsce. Ligę wygrała drużyna SMS Włocławek.

Jeszcze lepiej sezon zakończyli piłkarze młodzików GMLKS trenowani przez Adriana Jakóbczaka. Nasi najmłodsi piłkarze rozbili rówieśników z Izbicy Kujawskiej 8:0. Przez całe spotkanie młodzi gracze Orła dominowali na boisku. Już do przerwy zdobyli 4 gole. W drugiej części dołożyli kolejne 4 bramki. Wynik mógłby być jeszcze wyższy bo 3 razy Kujawiankę ratowała poprzeczka. Młodzicy Orła zakończyli sezon na 5 lokacie. Ligę wygrała drużyna Startu Radziejów.

Brawa dla Naszych młodych piłkarzy oraz trenerów !