Aktualności

Kolejny remis ! Lech Dobre - Orzeł/Agropol Służewo 1:1...

• autor: bratek66, 2013-06-02 21:24
Kolejny remis ! Lech Dobre - Orzeł/Agropol Służewo 1:1 (0:1) !

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie Lecha Dobre z Naszym Orłem Służewo. Gości na prowadzenie wyprowadził w 31 minucie Mariusz Wesołowski. Gola dla Lecha Dobre zdobył najlepszy strzelec tego zespołu Arkadiusz Safandowski, który skutecznie wykonał rzut karny w 49 minucie meczu.

Spotkanie lepiej rozpoczęli gracze ze Służewa. Byli stroną dominującą. Szybciej i dokladniej rozgrywali piłkę . W 12 minucie pierwsza dobra okazja do zdobycia gola dla Orła. Kamil Bobiński dograł w pole karne do Piotra Lewandowskiego. Ten jednak oddał niecelny strzał na bramkę. Minutę później Ci sami zawodnicy w tych samych rolach i ponownie Lewy głową obok bramki. W 31 minucie służewianie wyszli na prowadzenie. Mariusz Wesołowski próbował dośrodkować w pole karne z lewego skrzydła a piłka wpadła do bramki za kołnierz golkiperowi z Dobrego. Chwilę później dobra okazja dla graczy z Dobrego po rzucie rożnym jednak Czarek Lewandowski dobrze broni strzał jednego z graczy Lecha. W 37 minucie znakomita okazja do podwyższenia prowadzenia Orła. Szymon Zupa zabrał piłkę ostatniemu obrońcy Lecha i pognał na bramkę wraz z Marcinem Lewandowski. Szymon próbował wystawić piłkę Marcinowi jednak wplątał się w to obrońca gospodarzy i wybił piłkę na róg. W końcówce pierwszej części dobra okazja jeszcze dla Lecha. Długa piłka przeszła Naszych obrońców i zawodnik z Dobrego znalazł się oko w oko z Czarkiem Lewandowskim. Jednak ten odważnym wyjściem przed pole karne wybił piłkę napastnikowi. Do przerwy lepszy Orzeł.

Na początku drugiej połowy szczęście uśmiechnęło się do graczy z Dobrego. Jeden z ich zawodników dopadł do piłki w polu karnym i został sfaulowany przez Mariusza Wesołowskiego. Sędzie wskazał na jedenasty metr. Była 49 minuta spotkania i Arkadiusz Safandowski pewnie umieścił piłkę w siatce z jedenastu metrów. Po tym golu Orzeł kompletnie zamknął gospodarzy na ich połowie. Lech bronił się praktycznie cała drużyną. W 53 minucie Maniek dograł z prawej strony piłkę do Szymona Zupy ten wpadł w pole karne na pełnej szybkości oddał strzał jednak niecelny. Pięć minut później bardzo dobre dośrodkowanie Michała Łuczyńskiego. Piłka dokręcana w stronę bramki jednak żaden z Naszych graczy nie zdołał dotknąć futbolówki i przeszła ona minimalnie obok słupka. W 63 minucie rzut wolny z ok 35 metrów. Adrian Jakóbczak oddaje silny strzał na bramkę. Z trudem bramkarz Lecha wybija na rzut rożny. Orzeł cały czas atakował jednak bez rezultatów. W 79 minucie kolejna okazja. Szymon Zupa dośrodkowuje z prawej strony w pole karne do piłki wyskakuje Jakub Bobiński i głową uderza niecelnie. Na 3 minuty przed końcem groźnie z rzutu wolnego uderzał jeszcze Kamil Bobiński jednak bramkarz wybił piłkę na poprzeczką. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Orzeł zremisował trzeci mecz z rzędu. Jednak zaprezentował się lepiej niż w poprzednich spotkaniach. Zagrać dziś nie mogli Piotr Wypij, Tomasz Świątkowski oraz Mikołaj Zielonka.

Lech Dobre - Orzeł/Agropol Służewo 1:1 (0:1)

Bramki: Arkadiusz Safandowski 49' (k) - Mariusz Wesołowski (31')