Zegar

Aktualności

Porażka trampkarzy remis młodzików !

• autor: bratek66, 2013-05-28 11:17

Nie udał się wyjazd do Włocławka zespołowi trampkarzy. Gracze Orła zostali rozbici przez zespół UKS SMS Włocławek aż 0:18. Już do przerwy było po meczu gdyż włocławianie prowadzili 7:0. Drużyna SMS to drużyna, która ma w składzie siedmiu reprezentantów kadry województwa. Nasi gracze zostali kolejną "ofiarą" tej drużyny. Zawodnicy SMS zdobyli w tym sezonie już 148 goli tracąc tylko 1. Przewodzą w tabeli z kompletem 13 zwycięstw. Tym samym drużyna z Włocławka zakończyła passę Naszych trampkarzy, którzy do tego meczu wygrali pięć kolejnych spotkań z rzędu na wiosnę.

W trochę lepszym humorach wracała z włocławka drużyna młodzików. Podopieczni trenera Adriana Jakóbczaka zremisowali z rówieśnikami z UKS SMS Włocławek 1:1. Młodzi gracze Orła przegrywali do przerwy 0:1. Jednak w drugiej połowie stanęli na wysokości zadania i udało im się wyrównać.