Aktualności

Orzeł/Agropol Służewo - Zdrój Ciechocinek 2 - 0 w III...

• autor: orzelsluzewo, 2012-09-27 14:38
Orzeł/Agropol Służewo - Zdrój Ciechocinek 2 - 0 w III Rundzie OPP.

Nie zwalnia tempa zespół Orła, w meczu Pucharu Polski pokonał faworyzowany Zdrój Ciechocinek 2-0.

Orzeł/Agropol przystąpił do meczu skoncentrowany, zespół  grał uważnie w obronie i starał się wyprowadzać kontry. Spotkanie miało wyrównany przebieg, było sporo walki i zaangażowania. W pierwszej połowie Orzeł stworzył sobie kilka sytuacji  do zdobycia gola, ale udało się to tylko raz. W 32 minucie nasz najlepszy strzelec Piotr Lewnadowski pokonał bramkarza gości i do przerwy prowadziliśmy 1-0. Po przerwie Orzeł kontolował przebieg wydarzeń na boisku i dołożył jeszcze jedno trafienie autorstwa Szymona Zupy. Mieliśmy w tej połowie jeszcze kilka sytuacji, a nawet zdobyliśmy dwie braki jednakże sędzia ich nie uznał. Dobrze w meczu zaprezentowała się nasza młodzież, co bardzo cieszy w kontekście przyszłych spotkań. Po ciekawym meczu Orzeł/Agropol pokonał Zdrój 2-0 i awansował do grona 16 zespołów z województwa które pozostały w grze pucharowej.W najbliższą Środę losowanie i czekamy z niecierpliwością na kolejnego rywala.