Zegar

Aktualności

TOWARZYSKI REMIS MŁODZIKÓW

• autor: orzelsluzewo, 2012-06-15 13:19

W środę drużyna młodzików w sparingowym meczu zmierzyła się na boisku w Służewie z zespołem UKS 12 Włocławek. Do przerwy musieliśmy grac bez bramkarza, mecz mimo to był wyrównany ale to ekipa gości zeszła do szatni z dwubramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie w bramce stanął pewnie interweniujący Krystian a Carlos uspokoił grę w środku pola co spowodowało że osiągnęliśmy przewagę i coraz częściej atakowaliśmy bramkę przeciwnika, niestety bardzo brakowało skuteczności. Końcowy wynik spotkania na 2:2 w ostatniej minucie meczu ustalił Lipa strzałem z rzutu wolnego z 25 merów.

Na meczu nieobecnych było trzech podstawowych zawodników Rossi (kontuzja) i Damian (wycieczka), a także kolejny mecz odpuścił Murzyn…