Zegar

Aktualności

Planowe 3 punkty

• autor: orzelsluzewo, 2011-10-24 07:45

W Niedzielę drużyna seniorów Orła rozgrywała spotkanie w rozgrywkach włocławskiej B-Klasy. Rywalem był zespół Wiślanina Bobrowniki.

Wislanin - Orzeł  1-4.

Spotkanie raczej bez historii, Orzeł po dwóch ostatnich porażkach pojechał do Bobrownik w celu odbudowania morale. Po dobrym w wykonaniu całego zespołu spotkaniu, udało się ten cel zrealizować. Orzeł wygrał na wyjeżdzie, na bardzo cieżkim boisku 4-1, do przerwy prowadząc 3-0. Pozytywnym i miłym akcentem tego meczu był indywidualny wynik Piotra Lewandowskiego, który trzykrotnie kierował piłkę do siatki ( raz trafił w słupek) - bardzo dobry występ tego młodego zawodnika, który rozwija się w dobrym kierunku. Jedno trafienie zaliczył Robert Jakubowski, który jednak nie grzeszył w tym dniu skutecznością :).

W następnej kolejce Orzeł podejmuje Ziemowit Osieciny - będzie to ostatnie spotkanie tej rundy.

W tej kolejce nie było niespodzianek, wygrali faworyci Jagielonka z Kujawiakiem, Lubienianka z Polonią, natomiast Wisła dostała punkty od naszego lokalnego rywala Startu Stawki, który z powodu kłopotów organizacyjnych nie pjechał na mecz do Dobrzynia....

W ostatnim spotkaniu nasz najbliższy przeciwnik uległ Tłuchowii.