GMLKS Orzeł Służewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

24

08-2017

czwartek

25

08-2017

piątek

26

08-2017

sobota

27

08-2017

niedziela

28

08-2017

pon.

29

08-2017

wtorek

30

08-2017

środa

Logowanie

Zegar

Kadra

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Piotr Bratkowski bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Jakub Rusek bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Szymon Czarnecki bramkarz 3 0 0 0 0 0 270 90
4. Kacper Sokół obrońca 3 0 0 0 0 0 270 90
5. Adrian Jakóbczak obrońca 5 2 0 0 0 0 360 72
6. Radosław Wesołowski obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Mikołaj Zielonka obrońca 3 0 0 0 0 0 270 90
8. Rafał Kołacki obrońca 5 2 0 0 0 0 450 90
9. Szymon Lipowski obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Seweryn Wiśniewski obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Kamil Jakóbczak pomocnik 5 3 0 0 0 0 450 90
12. Tomasz Świątkowski pomocnik 4 1 0 0 0 0 270 68
13. Piotr Kułakowski pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Michał Żuchowski pomocnik 6 4 0 0 0 0 540 90
15. Damian Piotrowski pomocnik 3 0 0 0 0 0 270 90
16. Mariusz Śmigielski pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Sławomir Cieślakiewicz pomocnik 1 2 0 0 0 0 90 90
18. Dominik Urbański pomocnik/napastnik 4 3 0 0 0 0 360 90
19. Piotr Lewandowski pomocnik/napastnik 18 30 0 0 0 0 1440 80
20. Jan Zielonka pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Marek Sarnowski napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Arkadiusz Jakóbczak członek sztabu szkoleniowego

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24

Ostatnie spotkanie

GMLKS "Orzeł/Agropol" SłużewoMGKS Lubraniec
GMLKS "Orzeł/Agropol" Służewo 1:0 MGKS Lubraniec
2016-05-21, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
GMLKS "Orzeł/Agropol" Służewo 1:0 MGKS Lubraniec
Skrwa Skrwilno 1:4 LZS Kujawiak Kruszyn
Lech Dobre 0:3 Wicher Wielgie
Grot Kowalki 4:2 Piast Bądkowo
Unia Choceń KS Lubienianka Lubień Kuj.
Tłuchowia Tłuchowo Wisła Dobrzyń n/W
Zgoda Chodecz Ziemowit Osięciny

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

ASPN Viking - Orzeł Służewo !
Ładowanie...

Wyszukiwarka