GMLKS Orzeł Służewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

23

02-2018

piątek

24

02-2018

sobota

Sparing drużyny seniorów ORŁA z drużyną LTP LUBANIE w Toruniu (boisko Podgórz) - godzina 14:00

25

02-2018

niedziela

26

02-2018

pon.

27

02-2018

wtorek

28

02-2018

środa

01

03-2018

czwartek

Logowanie

Zegar

Kadra

 

nazwisko                                           imię                                  nr     pozycja                             data ur.

 

1. Bończyk

 Krystian                                1

 bramkarz

 11.02.99r

2. Matuszak

 Konrad                                 9

 napastnik

 11.07.99r

3. Polatowski

 Dawid                                   8

 obrońca

 08.07.99r

4. Piotrowski

 Damian                               11

 napastnik

 28.04.99r

5. Stolarski

 Daniel                                  17

 obrońca

 05.12.99r

6. Zielonka

 Jan                                        7

 pomocnik  (K)

 19.08.99r

7. Rosołowski

 Patryk                                   6

 pomocnik

 18.01.00r

8. Pawlicki

 Filip                                     10

 napastnik

 22.12.00r

 9. Brucki

 Filip                                      15

 obrońca

 30.07.01r

10. Drążkowski

 Jakub                                  20

 pomocnik

 14.02.00r

11. Lipowski

 Szymon                              16

 obrońca

 21.02.99r

12. Stachowiak

 Dominik                               3

 napastnik

 18.07.00r

13. Marciniak

 Kamil                                  14

 obrońca

 .99r

14. Matusiak

 Jakub                                  18

 napastnik

 21.11.01r

15. Greczaniuk 

 Michał                                  14

 pomocnik

 .99

16. Świeczkowski

 Sebastian                             5

 pomocnik

 .99r

17. Żuchowski

 Michał                                   4

 pomocnik

 16.08.99r

18. Wesołowski

 Szymon                                13

 pomocnik

 17.11.99r

 

trener Ł. Rataj nr licencji - PZPN "A" 80

Najbliższe spotkanie

GMLKS ORZEŁ/AGROPOL SŁUŻEWO   Unia Choceń
2018-03-17, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Zgoda Chodecz - Wzgórze Raciążek
Piast Bądkowo - Unia Leszcze
GMLKS ORZEŁ/AGROPOL SŁUŻEWO - Unia Choceń
MGKS Lubraniec - Tęcza Topólka
Sadownik Waganiec - Start Stawki

Tabela ligowa

Ostatnie spotkanie

GMLKS ORZEŁ/AGROPOL SŁUŻEWO 10:0 Unia Leszcze
2017-10-28, 14:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
MGKS Lubraniec 1:1 Unia Choceń
GMLKS ORZEŁ/AGROPOL SŁUŻEWO 10:0 Unia Leszcze
Sadownik Waganiec 3:1 Tęcza Topólka
Piast Bądkowo 2:3 Wzgórze Raciążek
Zgoda Chodecz 4:3 Kujawy Kozy

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

SEZON 2017/2018
Ładowanie...

Wyszukiwarka